Fotobudka na wesele

Fotobudka na wesele - NAJWESELE.PL

Nowożeńcy prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowych atrakcji, które wzbogacają to wesele i przez długi czas pozostaną w pamięci przybyłych gości. Coraz popularniejszym gadżetem rezerwowanym na ten wyjątkowy dzień staje się fotobudka, w której przybyli goście weselni mogą samodzielnie cykać fotografie.

Wynajem foto budki na wesele to trend, która przyszła do nas z ameryki. W USA foto budki wykonujące fotki ożywiają wesela już od kilku dobrych lat. W Polsce fotobudka na wesele to wciąż rzadko spotykana nowość.
 

Czym jest taka fotobudka?

 
To przede wszystkim mobilne urządzenie. Taką maszynę można rozstawić w dowolnym miejscu, a nasi znajomi mogą bez ograniczeń z niej korzystać. Takie spontaniczne zdjęcia z budki fotograficznej dostarczają obecnym na weselu ogrom radości, a Państwo Młodzi dostaną wyjątkową pamiątkę, którą zachowają przez wiele lat.
Obsługa takiej foto budki nie jest trudna. Trzeba jedynie ustawić się przed aparatem i wcisnąć button „start”, a budka fotograficzna samodzielnie robi serię fotografii, które bez czekania zostają drukowane już po chwili. W dwóch wydrukach Jeden wydruk otrzymuje młoda para, a drugą zabiera na pamiątkę gość. To właśnie dlatego budka fotograficzna na weselu jest zawsze oblegana i stoi przed nią kolejka chętnych na selfifotki. Fenomen budki fotograficznej polega na tym, że w czasie wydarzenia każdy jest otwarty i spontaniczny, przez co fotki wykonane w budce bardzo się różnią od tych pstrykniętych przez fotografa, przy którym większość z nas jest niepewna i wstydliwa.
Dlatego iż ta atrakcja stała się bardzo popularna, w necie możemy wyszukać wiele firm, które oferują wynajęcie budki fotograficznej. W zależności od firmy, w której chcemy wynająć fotobudkę możemy od asystenta dostać np. nośnik z wykonanymi fotografiami, link do galerii fotografii online oraz różne akcesoria, gadżety i tła do robienia fotografii.
 

 
Pamiętajcie: Wybierając fotobudkę na nasze wesele, powinniśmy być pewni, że będziemy mieli gdzie ją ustawić. Najlepszym miejscem dla fotobudki jest miejsce nie przechodnie 🙂

 

Leave a Reply