Animatorka na wesele – nowy trend ?

Animacje na wesele - Alee Frajda

Kinderbal to duże wydarzenie. Rodzice starają się, by urządzić dzieciom jak najlepsze, niezapomniane urodziny i inne imprezy przeznaczone tylko dla najmłodszych. W związku z tym coraz popularniejszym wyborem jest organizacja imprez dla dzieci wraz z udziałem profesjonalnego animatora.

Organizacja urodzin dla dzieci - Aleefrajda.pl

Wesele marzeń

Profesjonalne animacje dla dzieci to pomysł nie tylko na urodziny. Coraz popularniejsze jest wynajmowanie animatora na wesele, chrzest czy komunię. Wszędzie tam, gdzie jest doświadczony animator, zabawa dla dzieci jest dobrze skoordynowana, bezpieczna i przede wszystkim – nie nudna. Animatorka na wesele dysponuje pełnym arsenałem gier i zabaw, angażujących zarówno młodszych jak i starszych uczestników imprezy. Animacje na wesele obejmują zazwyczaj tańce i zabawy ruchowe w tym takie, które angażują młodą parę. Dzięki takim zabawom dzieci czują się pełnoprawnymi, uhonorowanymi uczestnikami wesela a ich rodzice mogą liczyć na chwilę odpoczynku i zabawy tylko we dwoje. Animatorka na wesele podczas zabawy jest także opiekunką dzieci, przez co można bezpiecznie spuścić pociechy z oczu na cały czas zabawy. A warto wiedzieć, że podczas wesela można wynająć usługi animatora na wiele godzin. Animacje dla dzieci to także doskonały pomysł także na chrzciny, komunie i każdą tą imprezę, na której będzie dużo dzieci. Animatorzy zadbają o to, by nikt się nie nudził, a jednocześnie ich udział podkreśli, dla kogo tak naprawdę przeznaczone jest przyjęcie. Profesjonalna animatorka zajmie się dziećmi w każdym wieku, proponując im ciekawe i angażujące rozrywki.

Uzgodnij szczegóły

Animacje na wesele - Alee Frajda  Animatorka na wesele - Aleefrajda.pl

Źródło zdjęć: http://aleefrajda.pl/

Wynajmując animatora, koniecznie trzeba zwrócić uwagę na kilka szczegółów organizacyjnych. Zakres usług animatora ustalamy już w momencie podpisania umowy. Podpisując umowę na konkretny pakiet usług, otrzymujemy wykaz wszystkich gier i zabaw, które animator może zrealizować w ustalonym czasie.  Pakiety obejmują najpopularniejsze animacje, takie jak zabawy ruchowe czy malowanie twarzy, ale nie ma problemu z dopasowaniem oferty animatora do naszych indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Pamiętajmy, że należy zapłacić animatorowi także za dojazd na miejsce imprezy, ponieważ zazwyczaj wymaga on przywiezienia także sporej ilości niezbędnego sprzętu.  Warto ustalić szczegóły umowy wcześniej, aby współpraca z animatorem przebiegła gładko i harmonijnie. Dodatkowo, ustalenie szczegółowego harmonogramu zabawy pozwoli nam dokładnie skoordynować przebieg całej imprezy, co jest szczelnie ważne w przypadku bardziej formalnych okazji takich jak komunie, wesela i chrzciny. Wynajęcie profesjonalnego animatora na dziecięce przyjęcie to jednak zawsze dobry wybór, gdyż nie tylko daje dzieciom atrakcyjną, ciekawą rozrywkę, ale także zwalnia głowy opiekunów od obowiązku wymyślania zabaw najmłodszym gościom.

 

Leave a Reply